O nás

LEŤTE S NAMI NA KRÍDLACH VÁŽKY ...

Vedeli ste, že

  • vážka je rad hmyzu, ktorý sa z vývojového hľadiska pokladá za jeden z najstarších?
  • vážky sa vyskytujú na celom svete s výnimkou najchladnejších miest?
  • vážky majú mimoriadne letové schopnosti?
  • vážky v rýchlosti letu a vytrvalosti patria medzi rekordmanov v ríši hmyzu?
  • vážky dokážu dokonca ovládať každé krídlo samostatne a vedia tak lietať dozadu, zastaviť sa vo vzduchu alebo naraz zmeniť smer letu?

A malá paralela:

  • WINGS je jednou z prvých IATA agentúr na slovenskom trhu
  • WINGS predáva letenky do celého sveta
  • WINGS má mimoriadne schopnosti poskytovať 100% -né služby svojim klientom, dokáže sa prispôsobiť aj ich výnimočným požiadavkam, ktoré nikdy neostanú nesplnené.

 

KOMPLEXNÉ CESTOVNÉ SLUŽBY

WINGS s.r.o. funguje na trhu od svojho vzniku v r. 1994. Špecializujeme sa na rezerváciu , predaj a kompletný servis okolo leteniek. Okrem leteniek zabezpečujeme aj rezerváciu ubytovania, prenájom áut a cestovné poistenie.

PROFESIONALITA

Spĺňame prísne kritéria Medzinárodnej asociácie leteckých dopravcov IATA a preto máme status IATA – approved agent. Toto členstvo nám umožňuje priame vystavenie leteniek v našej kancelárii a pre klientov je zárukou kvalitných služieb za špeciálne ceny.

OSOBNÝ PRÍSTUP KU KLIENTOVI

Našou prednosťou a absolútnou konkurenčnou výhodou je ústretový a kvalifikovaný personál pripravený riešiť všetko potrebné okolo servisu s letenkami a doplnkovými službami. Poradí ako cestovať čo najekonomickejšie, najrýchlejšie, najpohodlnejšie, stačí si určiť priority.

STRATEGICKÁ POLOHA

Ďalšie výhody sú sídlo spoločnosti v príjemnom prostredí Starého mesta v Bratislave, možnosť parkovania v neďalekej podzemnej garáži na Uršulínskej ulici za rozumné ceny.

LETENKY ONLINE

Pre vyhľadávanie aktuálnych a presných informácii používame všetky dostupné komunikačné kanály spolu s použitím vlastných skúseností z cestovania a kooperácie s leteckými spoločnosťami. WINGS s.r.o. poskytuje návštevníkom svojej webovej stránky priamy prístup k celosvetovo najrozšírenejšiemu rezervačnému systému AMADEUS a tak zaisťuje neustály prístup k rezerváciám leteniek. Systém je rýchly, prehľadný a efektívny. Pomocou najnovších technológií nájde najlacnejšiu ponuku letenky spomedzi všetkých renomovaných leteckých společnosti.

HOTELY ONLINE

Online ubytovanie po celom svete zabezpečujeme v spolupráci s Go Global Travel, ktorá patrí medzi lídrov v ponuke ubytovacích zariadení a má v ponuke zahrnutých viac ako 50 000 hotelov za špeciálne zmluvné ceny. Výhodou je, že systém priamo overuje voľnú kapacitu izieb v hoteli a rezervácia je rýchla a jednoduchá.

SPÔSOBY PLATBY

Platby prijímame v hotovosti, bankovým prevodom, a kreditnou kartou v závislosti od obmedzení konkrétnej leteckej spoločnosti.

VAŠA SPOKOJNOSŤ

Váš bezproblémový let začína u nás, postaráme sa o to aby žiadna z vašich otázok nezostala nezodpovedaná a aby sa pre vás cestovanie stalo relaxom aspoň do takej miery ako je to možné.

ÚRADY

Spoločnosť WINGS, spol. s r.o. je od 27.8.2014 re­gistrovaná v Zozname podnikateľov pre verejné obstarávanie pod registračným číslom 2014/8-PO-D4608.

Registri konečných užívateľov výhod vedenom Úradom pre verejné obstarávanie, podľa § 134a zákona č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, je spoločnosť zaevidovaná od 10.5.2016.